top of page

sam. 06 juil.

|

Riga

Maderoterapijas apmācība Rīga Beauté

Mūsu "Beauté" est un programme de thérapie pour les étudiants qui est en mesure d'utiliser une méthode spécifique, qui permet d'obtenir une thérapie de beauté en même temps qu'une expérience de thérapie. Mūsu méthode ir dabiska un neinvazīva.

Maderoterapijas apmācība Rīga Beauté
Maderoterapijas apmācība Rīga Beauté

Heure et lieu

06 juil. 2024, 09:00 – 18:00

Riga, Riga

Notre Formation

Ko ietver mūsu kurss ?

- Méthode Mūsu pasu "BS", kas balstīta uz "neinvazīvu" filozofiju. Mūsu metodes pamatā ir "neinvazīva" filozofija, t. c'est-à-dire que mēs izmantojam instrumentus neinvazīvā veidā, lai izvairītos no organismea bojāšanas. Tapez plus de skināgojamies dažādiem organismea piedāvātajiem vizuālajiem stimuliem.

- Teorētiskā apmācība 2 stundas. Lai kļūtu par izcilu terapeitu, vissvarīgākais ir terapeita apmācība, tāpēc mūsu intensīvajā kursā 2 stundas veltām tikai teorijai, kas tiks papildināta ar plašu rokasgrāmatu, kurā būs visa nepieciešamā informaācija, the i piedāvā tu vislabākos rezultātus,

- ķermeņa koka terapija un ievads sejas koka terapijā. Si vous avez besoin d'un traitement thérapeutique, vous avez juste besoin d'un traitement thérapeutique, et vous avez la possibilité de consulter votre clientèle dans le cadre d'une procédure de traitement.

Reservation

 • Kursa rezervacija

  Veuillez vous rendre à Maderoterapia Montse Bueno apmācības rezervācija.

  100,00 €
 • 2ème maksajums

  Si vous allez dans d’autres maksājums, lai pabeigtu kursa rezervāciju

  250,00 €
 • Pilns kurss

  Je vous conseille de le faire pour le pilnu kursu.

  350,00 €

Total

0,00 €

Partager cet événement

bottom of page